Saeco Incanto De luxe

6177 грн.

Цю кавоварку можна назвати сучасною машиною. Вона буде стояти на стражі приготування найароматнішої кави для вашого успішного дня.

Якщо вам потрібна техніка, яка буде відповідати всім технічним вподобанням сучасної людини й мати стильний і модний дизайн, то вам необхідно купити кавоварку Saeco Incanto Deluxe

Нею дуже зручно користуватись завдяки кнопочній панелі та рідкокристалічному дисплею, який надає інформацію про поточну роботу кавової машини. Ви зможете приготувати каву за будь-яким рецептом, натиснувши лише одну кнопку. Ви навіть зможете регулювати розмір порції та міцність напою.

Використовуйте мелену чи зернову каву. Для кавової машини Philips Saeco Incanto Deluxe підходить будь-яка кава. Більше того, вам навіть не треба буде її мити, адже вона автоматично очищується від накипу та промиває канали. Все зроблено для комфортного користування. 

ВиробникSaeco
ТипКавомашина автоматична
Основні характеристики
Спосіб встановленнянастільна
Потужність, Вт1250
Тиск, бар15
Об'єм резервуару для води, л2
Використовується кавав зернах, мелена
Розміри, мм375х285х400
Вага, кг11
Колірсріблястий
Оснащення
Наявність млинакерамічні жорна (ємність для зерен 300 г)
Регулювання ступеня помолує
Функція "cappuccino"ручне приготування
Контроль міцності кавиє
Вибір об'єму порціїнемає
Подача гарячої водиє
Дисплейє
Система самоочищенняє
Автопідігрів дна колбинемає
Підігрів чашокє
Протикрапельний механізмнемає
Відсік для крапельє
Можливість програмуванняє
Можливість фільтрації водисумісність з фільтром Brita
Можливість підключення до зовнішнього джерела водинемає
Манометрнемає
ДодатковоСвітлові індикатори управління. Одночасне приготування 2-х чашок кави. Обладнана насадкою панарелло нової модифікації.
comment toSaeco Incanto De luxeSaeco Incanto De luxe Кирило -5 років тому

Прекрасна кавоварка для дому та невеликого офісу. Радує наявність функцій автоочищення, продувки і преднагрева. Меню просте і зручне, після того як ви її налаштуєте, вам знадобляться 3 кнопки, які відповідають за кількість кави в чашці :) Кавоварка дуже тиха, єдиний більш-менш гучний звук в процесі приготування кави - звук помелу, але де ви бачили ідеально тихі кавомолки? Ціна в наших магазинах звичайно завищена тому в Європі її можна знайти дешевше і при тому не на 10 доларів, а значно більше. Але тут вже особливості національної розмитнення і магазинів.


Додати відгук

captcha